GLAS OCH KERAMIK / Konstglas / Vas 12555043
nr 1255 5043
Vas
Eugen Montelin, "Björkstubbe", Reijmyre Glasbruk. Signerad, daterad -74. Höjd: 27
Utrop:
300 kr
Såld:
100 kr
måndag 20 maj 2019
kl 18:34:31
18/5 16:53:40
Reijmyre Glasbruk
Glasbruket är beläget i Finspångs kommun, Östergötland.